Bu konu 3 yanıt ve 3 izleyen içeriyor ve en son  Admin tarafından 1 yıl 2 ay önce tarihinde güncellendi.

4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
  • Yazar
    Yazılar

Anonim

Merhaba Arkadaşlar. Bir süredir Araştırma yapıyorum. Tüm saç ekimi merkezlerini inceleyip paramı biriktidim. 2017 başı saç ekimi yaptırmak istiyorum. Aşağı yukarı fiyatları bilenler varsa yazabilir mi?
    Öncelikle saçımı tepesinde dökülmeler var tamamen kel değil fakat. Ama saçlarımın daha fazla dokülmesini istemiyorum. Bir çok yötem denedim pirorin adında hap kullandım bioxin tüpleri aldım. Genetik olduğunuda düşünmüyorum ailede saçlar baya gür çünkü. Dökülmeyi durduramadım. Artık mecbur bir operasyon yaptıracaz sanırım.

Admin
    Yönetici

Öncelikle Merhaba. İlk sorunuza geçelim

Saç Ekimi Fiyatları: Maliyetler kişiye göre, cerraha göre bölgeye göre, o zamanki ekonomik durum döviz kurları gibi bir çok şeye göre değişiklik gösterebilir. Bunun dışında ekilecek greft kök saç sayısıyla da direk bağlantılıdır.

Bu yüzden gerçekçi bir fiyat araştırması yapmak istiyorsanız. Bölgenizdeki hastanelerden randevu almanızı öneririm.

Bunun dışında fiyattan daha çok cerrahın kalitesi önemlidir bizce. Çünkü ekilen ve sonradan büyüyen saçların doğal bir görüntüye sahip olması çok önemlidir. Tercihinizi fiyata göre değilde cerrahın kalitesine göre yapmanızı tavsiye ederiz.

Konuyu sabitlemek istiyorum. Buraya gelen kişiler kendi aldıkları fiyatları yazabilirler.

2. Kısma gelecek olursak; Saç ektirmeyi düşünmeden önce dökülmenin durmasını bekleyin. Eğer dökülme devam edecekse ekilen saçlarınızda dökülecektir.

Saç dökülmesi bir çok farklı nedenden kaynaklanabilir. Bunun için makalelerimize göz atabilirsiniz.

İlk önce dökülme sorunun gidermeye çalışın. Eğer gideremezseniz dökülmenin bitmesini bekelemeniz sizin için daha faydalı olacaktır.

Anonim

Benim aldığım fiyatlar saç kökü başına 1tl ila 1.5 tl arasında değişiyordu. Yani 3000 kök ektireceksiniz 3bin ila 4,5bin arasında değişen fiyatlar alacaksınızdır. Ama sakın ucuz diye bir yere gitmeyin. En iyi hizmeti alın bence.

Admin
    Yönetici

Hergün bir çok kişi saç ekimi fiyatlarını ve greft başına ne kadar ücret talep edildiğini öğrenmek için saç ekim merkezlerini arar. Gerçekten ciddi, kişiye özel bir saç restorasyon cerrahisi operasyonu için buna cevap vermek etik olmayabilir. Yazının devamını okumak için saç ekimi fiyatları konumuza göz atmanızda fayda var. Size çok yardımcı olacağını düşünüyoruz.

4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.